Vstříc Míru 2023!

Ve středu 24.5. v 17:30 startoval druhý ročník našeho běžeckého závodu Vstříc Míru u kempu v Rožnově s cílem na chatě Mír, kde čekalo na všechny zúčastněné občerstvení v rámci startovného. 👍Závodu se zúčastnilo rekordních 57 běžců ve všech 10 kategorií od juniorů a juniorek až po nejzkušenější nad 70let.👍

👉Celkové výsledky jsou již na webu, které doplňují i výsledky cyklistické výzvy, která byl spuštěna od 1.3 do 21.5.. Vše na webu pod linkem: https://sportguides.cz/vstric-miru-2023/

👉V běžeckém závodě padl traťový rekord v suverénním čase 17:55 celkového vítěze Pavla Cimbálníka z našeho klubu AC Sportguides👏, následovaný druhým Jakubem Ambrosem (18:39) z AKEZ Kopřivnice a třetím Markem Treterou (19:26) rovněž z našeho klubu AC Sportguides.👍

👉Mezi ženami kralovala Anna Slívová (AKEZ Kopřivnice) s časem 21:04, která překonala i většinu mužů, když skončila celkově na 10.místě!👏Druhá mezi ženami byla Petra Ševčíková z Frýdku Místku (22:00) a třetí Martina Mazáčová z AKEZ Kopřivnice v čase 24:10. 👍

👉Po trati, a především pak v cíli povzbuzovali fanoušci z řad rodinným příslušníků běžců, ale i kamarádů a přátel našeho klubu. To vše dodávalo akci velmi závodní a skvělou atmosféru, za což děkujeme jak všem zúčastněným, tak i fanouškům a těm, kteří nás jakkoliv podpořili.👏

👉Děkujeme našim sponzorům za věcné ceny pro vítěze a zázemí a prostředky pro závod. Jmenovitě to jsou: Sportovna, ROBE lighting, Contica STAV sro, Středisko volného času Rožnov p.R., Chata Mír👍