Atletické soustředění Horní Lideč 2024

Termín: 18. – 21.4. 2024 (čtvrtek – neděle)

Místo: Horní Lideč, ubytování ve sportovně- turistickém areálu (vzhledem ke kapacitě ubytovacích míst bude možné ubytování v plně vybavených chatkách, které jsou pro 5 osob a v hlavní budově – dva 4 a 8 lůžkové pokoje)

https://www.hornilidec.cz/sportovne-relaxacni-centrum/os-1015

Strava: plná penze (začátek ve čtvrtek večeří a konec v neděli obědem)

Cena:

3000,- pro ubytované ve sportovně-turistickém areálu (týká se mládeže – všichni, dospělí – do naplnění kapacity)

2000,- pro ubytované mimo (dospělí)

Cena zahrnuje: ubytování, plnou penzi, trenérské zajištění, pomůcky a materiál, vstup na sportoviště, poplatek za pronájem.

Soustředění je orientováno pro mládež i dospělé, Mládež bude mít zajištěno ubytování v pětilůžkových chatkách se sociálním zařízením a kuchyňkou a ve 4 a 8 lůžkovém pokoji se sdílenými sociálkami a kuchyní.

Dospělí ubytování do naplnění kapacity (5 ti lůžkové chatky), a dále v ubytování U Tkadleců (v těsné blízkosti) – volný dvoulůžkový a čtyřlůžkový apartment https://www.visitwallachia.cz/

Další ubytovací kapacity v Horní Lidči – Penzion Čertovy skály – ve vzdálenosti 3,7 km od Horní Lidče), případně další (doplníme)

V hlavní budově je možnost využití společných prostor (i pro ty ubytované mimo) a ke společných aktivitám
dále se nabízí tělocvična, sauna, solárium, whirpool, bowling

Pořadatel: AC Sportguides Rožnov p.R. z.s.

Náplň: běžecké soustředění bude zaměřeno na rozvoj všech složek běžecké vytrvalosti. Budeme trénovat rychlost a rychlostní vytrvalost na dráze, zařadíme i delší intervalové tréninky a dlouhé výběhy do okolí. Můžete si vyzkoušet i některé atletické disciplíny, jako je hod oštěpem, vrh koulí, běh přes překážky, skok vysoký apod. Kromě uvedených tréninků budeme dělat doplňkové kompenzační a protahovací cvičení, míčové a pohybové hry a další i nesportovní zábavné aktivity. V areálu je možné využít i wellness (sauna, vířivka).

Bližší info s harmonogramem bude připraveno v závislosti na počtu přihlášených, obdržíte do emailu. Den příjezdu by začal v odpoledních hodinách prvním tréninkem, příjezd a ubytování cca 15-16h, dále dle možností.

Možnosti výletů do okolí jsou pestré – Lačnovské a Pulčínské skály, Čertovy stěny. V blízkosti je cyklostezka navazující na cyklostezku Bečva. Okolní kopce Bílých Karpat nabízejí nespočet krásných míst k pěším nebo běžeckým výpravám, více info na: https://www.hornilidec.cz/

Platební údaje: Bankovní spojení: 2301509360/2010, Fio banka, a.s. Do platby uveďte jméno.

Personální zajištění sportovního soustředění:
Mgr. Martin Navařík
Trenér 1. třídy v atletice
Učitel tělesné výchovy
Pedagog volného času
Zdravotník

Ing. Marek Tretera
Trenér, výkonnostní běžec a organizátor