Adrenalin Trip 2022

Sportovní soustředění AC Sportguides Rožnov p.R. (nejen pro členy klubu)

PROGRAM

Neděle 17.7.

Společný odjezd autem v 7:30 z Rožnova p.R. Doprava bude zajištěna dvěma velkými auty. V řízení se budou střídat 3 řidiči, kteří budou zároveň vedoucími na táboře.

Dopoledne

10:00 – 12:00 kurz windsurfingu na Pálavě, který povedou instruktoři z windsurfingové školy F4. V ceně máme i zapůjčení potřebného materiálu.

Odpoledne

14:00 – 16:00 kurz windsurfingu na Pálavě, který povedou instruktoři z windsurfingové školy F4. V ceně máme i zapůjčení potřebného materiálu.

16:30 – 18:30 přejezd k pohoří Hohe Wand, kde si vyzkoušíme cvičnou via ferratu. Přespíme ve stanech na místních tábořišti určeném pro horolezce.      

  

Stravování 1. den: oběd v restauraci v kempu Pasohlávky (platí si každý sám), nebo z vlastních zásob, večeře z vlastních zásob, případně se zastavíme v obchodě.

Pondělí 18.7.

V brzkých ranních hodinách odjezd směr Zell am See. Ubytování máme zajištěno v krásném hostelu Seespitz pro děti a mládež, který se nachází několik metrů od jezera a má vlastní pláž. 

Dopoledne  + odpoledne 

Turistický výšlap v okolních horách, koupání v jezeře, paddleboardy, procházka do centra Zell am See.

Stravování 2. den: snídaně a oběd z vlastních zásob (případně se zastavíme do obchodu), večeře 3 – chodová v restauraci v hostelu Seespitz, kde budeme ubytovaní. 

C:\Users\Martin\Desktop\00755_big.jpg

Úterý 19.7.

Celodenní výlet na raftech na řece Salzach nebo Saalach. Výlet nám bude zajišťovat místní raftingová škola a budeme pod dohledem profesionálů. Náročnost sjezdu bude přizpůsobena všem účastníkům. V ceně máme místního instruktora, zapůjčení materiálu a neoprenu a celý program, který rafting obsahuje.

raftingtour Saalach

Stravování 3. den: polopenze v hostelu Seespitz (snídaně formou rautu, 3-chodová večeře), oběd bude formou obložené bagety, nebo toastu, které budeme účastníkům zajišťovat my.

Středa 20.7.

Dopoledne: koupání u jezera, paddleboardy.

Odpoledne: výlet na kolech, které si zapůjčíme v místní půjčovně. 

https://www.alpina.cz/images/zajezdy/zell-am-see-cyklo-mtb/zell-am-see-mtb-DSCN3668-p-koli-3x2.jpg

Stravování 4. den: polopenze v hostelu Seespitz (snídaně formou rautu, 3-chodová večeře), oběd bude formou obložené bagety, nebo toastu, které budeme účastníkům zajišťovat my.

Čtvrtek 21.7.

Celodenní výlet na Kitzsteinhorn (3203 m.n.m.), který je samotným vrcholem ledovce Kaprun. Na vrchol se dostaneme kombinovaně lanovkou a pěšky. Bude se jednat o fyzicky náročný výšlap. Nahoře nás čekají úžasné výhledy do okolí, prohlídka rakouské národní galerie, kino o přírodě v Alpách a hlavně sněhové radovánky. Více o Kitzsteinhornu na www.kitzsteinhorn.at. Cestou dolů se svezeme bobovou dráhou s převýšením 600m.

C:\Users\Martin\Desktop\nationalpark-gallery-sommer-c-kitzsteinhorn.jpeg

Stravování 5. den: polopenze v hostelu Seespitz (snídaně formou rautu, 3-chodová večeře), oběd bude formou obložené bagety, nebo toastu, které budeme účastníkům zajišťovat my.

Pátek 22.7.

Dopoledne: koupání u jezera, paddleboardy

Odpoledne: Via ferraty Hohe wand

Stravování 6. den: snídaně v hostelu Seespitz (snídaně formou rautu), oběd bude formou obložené bagety, nebo toastu, které budeme účastníkům zajišťovat my a večeře nejspíše ve fast foodu typu Mc. Donald, případně dle domluvy s účastníky jinde (večeři si budou účastníci platit sami).

Sobota 23.7.

Via ferrata Hohe Wand a výstup na „skywalk“. Pohoří Hohe Wand se nachází nedaleko od Vídně a nabízí krásné výhledy na okolní krajinu. Je ideálním místem na výuku lezení na feratách. 

Příjezd do Rožnova p.R. v pozdních večerních hodinách. Čas budeme upřesňovat cestou.

Hohe Wand, © Robert Herbst

Stravování 7. den: snídani si uvaříme společně venku u stanu (vaječina), oběd bude formou obložené bagety, nebo toastu, které budeme účastníkům zajišťovat my a večeře nejspíše ve fast foodu typu Mc. Donald, případně dle domluvy s účastníky jinde (večeři si budou účastníci platit sami).

Cena: 13300Kč (pro členy AC Sportguides Rožnov p.R. je zvýhodněná cena 11900Kč).

V ceně: ubytování a strava, doprava, vstupy na lanovky, kurz raftingu, feratové sety, lezecké úvazky, půjčení kol, kurz windsurfingu, zapůjčení pomůcek a vybavení.

V ceně není: pojištění na rizikové sporty

Pořadatel:

AC Sportguides Rožnov p.R. z.s.

Hlavní vedoucí: Mgr. Martin Navařík, další vedoucí: Radim Ščotka, Mgr. Pavel Navařík ml.Kontakt: martin.navarik@seznam.cz, tel. 734 570 502