Leden

  • sobota,  6.1.  LC – Frýdlant – Borová – Hradová, výsledky
  • sobota, 13.1.  II. kolo Krajského závodu Zlínského kraje v klasickém lyžování a IV. závod Moravského poháru, běh na lyžích – intervalově volnou technikou, 3x3km, výsledky
  • neděle,  14.1.  LC, Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze), výsledky
  • sobota, 20.1. LC, Visalaje, parkoviště, výsledky
  • sobota, 20.1. Bordovický trail, výsledky
  • úterý, 23.1. Ostrava Indoor I, hala Ostrava, výsledky
  • neděle, 28.1. LC, Malenovice, Rajská bouda, výsledky 

Únor

  • sobota,  3.2.  Valachytour – Noční stopa Valachy, závod na lyžích, výsledky
  • sobota, 3.2. LC, Ostravice, železniční přejezd, výsledky
  • sobota,  10.2.  Innogy Winter run Ostrava, 8km a  4km, výsledky
  • neděle, 11.2. LC – Ostravice, Mazák, výsledky
  • čtvrtek, 15.2., Indoor II Ostrava, výsledky
  • sobota, 17.2. LC, Frenštát p. R., skokanské můstky – double časovka, výsledky
  • sobota, 24.2. Rohálovská desítka, výsledky
  • sobota, 24.2. Malenovice, Rajská bouda – finále, výsledky

Březen

  • sobota, 2.3. Ludgeřovická 15, výsledky
  • neděle, 3.3. Půlmaraton Zlín, výsledky
  • středa, 6.3. Slezanský kros, Frýdek Mistek, výsledky
  • sobota, 9.3. LBL – Mořkovský zajíc, výsledky
  • sobota, 9.3. Grymovská desítka Zubr, liga100.cz, výsledky
  • sobota, 16.3. Pivovarský Kros Paličák Trophy, 12km, 350m up, výsledky
  • sobota, 16.3. Lesní běh Opatovice, 12km, liga100.cz, výsledky
  • středa, 20.3. Trojka na dráze, Frýdek Místek, výsledky
  • sobota, 23.3. Josefský běh Zlín, 10km, výsledky
  • sobota, 23.3. Osecký půlmaraton, výsledky
  • neděle, 24.3. LBL, Žoržovy hrby, výsledky

Duben  

  • sobota, 7.4.. Jarní ovál Nový Jičín, 3000m, výsledky
  • neděle, 7.4. Bratislava maraton, výsledky
  • středa, 10.4.  LBL -Kolem Libotína, 6km, výsledky
  • sobota, 13.4. Veřovská desitka, výsledky
  • sobota, 13.4.  Pardubický půlmaratón, 21km, výsledky
  • sobota, 13.4. Zlínská lesní hodinovka, behyzlin.cz, výsledky
  • středa, 17.4.  LBL – Běh na Červený kámen, 1670m, výsledky
  • čt-ne, 18.-21.4, soustředění Horní Lideč, foto
  • sobota, 27.4. Runtour Kopřivnice, 10km, výsledky
  • sobota, 27.4. Perun Skymaraton MČR, výsledky
  • neděle, 28.4. Čarodějnický kros, výsledky

Květen

  • pátek, 3.5. Macurův memoriál, Horní Bečva, výsledky
  • sobota, 11.5.  Novojičínský půlmaraton, 21km, výsledky
  • sobota, 11.5. Slavičínský miomoveRUN, behyzlin.cz, výsledky
  • sobota, 18.5. LBL  – Štramberská desítka, 10km, výsledky
  • sobota, 18.5. Běh na Velký Javorník, výsledky
  • sobota, 18.5. Lázeňsky běh Teplice, výsledky
  • neděle, 19.5. Běh na Radhošť, Český pohár v běhu do vrchu, výsledky
  • sobota, 25.5. Valašský Hrb, výsledky
  • sobota, 25.5. Příborský běh, výsledky
  • středa, 29.5.   LBL – Běh okolo Červeného kamene, 6km, výsledky

Červen

  • sobota, 1.6. LBL  – Bordovický trail, výsledky
  • neděle, 2.6. Festivalový půlmaraton Zlín, výsledky
  • středa, 5.6. Běh Albrechticemi, 10km, výsledky
  • sobota, 8.6. Lysohorský Ultra Trail (LHUT), 67km, 31km, výsledky
  • sobota, 8.6. ŠUTR terenní trialton, 350m, 21km, 5.4km, výsledky
  • středa, 12.6.  LBL  – Běh na rozhlednu Bílá hora, 2 km
  • sobota 15.6. 24 hodin v hoře – Petřkovská Everesting II. 2023
  • sobota, 15.6. Mattoni 1/2Maraton Olomouc
  • neděle, 16.6. Pětka na dráze NJ
  • středa, 19.6.  Olympijský den – T-mobile běh, 5km
  • so-ne, 22./23.6. Valachyman Bystřička
  • sobota 29.6., LBL – Pepa běch Lichnov

Červenec

  • sobota, 13.7. Kopřivnický drtič, bike závod,
  • sobota, 13.7. Hobby Čerťák triatlon, Nový Jičín – 300m, 15km, 4km
  • sobota, 20.7. Kunovický miniduatlon
  • neděle, 21.7.  Beskydský biatlon
  • sobota, 27.7. Běh na Lysou horu
  • neděle, 28.7. Běh na Kozubovou

Srpen

  • pá-so    2.–3.8.  Morava run
  • sobota, 3.8.  Běhej lesy Bílá, 11 a 19km
  • sobota, 10.8. Hostýnská osma ?
  • sobota, 17.8. Kelečský triatlon
  • sobota, 17.8., LBL 2023 – Běh oborou, 3 a 10km
  • sobota, 24.8, Běh na Sv.Hostýn, MČR veteránů
  • neděle, 25.8. Slopenksá 10, behyzlin.cz

Září

  • pátek-ne 30.8.-1.9. Beskydská 7
  • středa, 4.9. LBL – 3 x 1 km
  • sobota, 7.9. Valachytour – Bike Valachy
  • neděle, 8.9. Ostrava City marathon
  • středa, 11.9. S kopečka do kopečka, liga100.cz
  • sobota, 21.9. Běh rodným krajem Emila Zátopka
  • sobota, 21.9. Strojařská desítka, behyzlin.cz
  • sobota, 28.9.  Biatlon Svobody Zubří
  • sobota, 28.9.  LBL 2023 – Běh Novojičínským parkem,
  • pátek, 27.9. Excalibur race – Noční Helfštýn – běh 15 překážek
  • sobota, 28.9. Excalibur race – denní Helfštýn – běh 15 překážek

Říjen

  • středa, (2.10. ???) Vstříc Míru
  • neděle, 6.10. Hradecký maraton/půlmaraton
  • středa, 9.10  LBL – Zátopkova pětka, 5km
  • sobota, 12.10.  LBL  – Rybský trhák
  • sobota, 12.10. Vokolo Priglu, Brno
  • sobota, 12.10. Kašavský kros, behyzlin.cz
  • sobota, 19.10. Valachytour – Běhej Valachy Karlovice, 6km a 12km
  • pondělí, 28.10Loučení s oválem NJ 
  • pondělí, 28.10. Provodovský běh, běhyzlin.cz
Listopad
  • sobota, 2.11., Hornická desítka
  • sobota 9.11. LBL – Svatomartinský Hubertův  běh
  • sobota 9.11.  Kovářský pětka, behyzlin.cz
  • neděle, 10.11., Starobělské Lurdy
  • neděle, 17.11. LBL – Kolem koupaliště
  • sobota, 30.11. Mikulášský běh, behyzlin.cz

Prosinec

  • sobota, 7.12. Běh do vrchu Ráztoka-Pustevny
  • čtvrtek, 26.12. Štěpánský běh, behyzlin.cz
  • úterý, 31.12. Silvestrovský běh, behyzlin.cz, výsledky, výsledky