Atletické soustředění Bílá v Beskydech

Termín: 8.- 13.8.2022 (pondělí – sobota)

Místo: Bílá v Beskydech, ubytování v turistických chatách vedle hotelu Bauer

Strava: plná penze v hotelu Bauer

Dotovaná cena pro členy AC Sportguides Rožnov p.R.: 4300Kč

Cena zahrnuje: ubytování, plnou penzi (začátek v pondělí večeří a konec v sobotu obědem), trenérské a zdravotnické zajištění, pomůcky a materiál, 2x vstup na bazén, pojištění).

Věk: 10 – 17 let

Pořadatel: AC Sportguides Rožnov p.R. z.s.

Sportovní soustředění je především určeno pro děti a mládež z atletického klubu AC Sportguides Rožnov p.R. Otevřeno je však všem mladým sportovcům ve věku 10 – 17 let, kteří chtějí pracovat na svojí fyzické připravenosti před podzimní sezónou. Obsahem soustředění bude všeobecný rozvoj všech pohybových schopností (rychlost, síla, vytrvalost, koordinace, pohyblivost) a tzv. objemovou přípravu, ze které mohou sportovci čerpat dále v průběhu sezóny. Hlavními tréninkovými prostředky bude cyklistika (horské kola), vytrvalostní běh, pohybové hry, speciální průpravné atletické cvičení, gymnastika, sportovní hry, pěší turistika, regenerační a kompenzační cvičení a další. V rámci regenerace půjdeme 2x na bazén a wellness.

Přestože hlavní náplní bude sport a pohyb, tak zařadíme do programu i různé táborové a odpočinkové hry. Pokročilí cyklisté se mohou těšit na single traily na místních sjezdovkách. Dále se budeme otužovat v místním potoce ☺

Platební údaje: Bankovní spojení: 2301509360/2010, Fio banka, a.s. Variabilní symbol je rodné číslo člena. Do platby uveďte jméno dítěte. 

Přihlášky posílejte podepsané na mail: m.navarik@svcroznov.cz

Doprava na místo: vlastní

Nutné věci: průkaz zdravotní pojišťovny, prohlášení zdravotní způsobilost (bude upřesněno, seřízené horské kolo, přilba, láhev na pití, náhradní duše, pumpička, přezůvky, hygienické potřeby, léky (pokud berete), čelovka (náhradní baterie), malý batůžek, pláštěnka, šátek, pokrývka hlavy, turistická a sportovní obuv, sportovní oblečení, oblečení do lesa, plavky, krém na opalování, repelent

Personální zajištění sportovního soustředění:

Mgr. Martin Navařík

Trenér 1. třídy v atletice 

Učitel tělesné výchovy

Pedagog volného času

Mgr. Monika Vzorková

Zdravotník zotavovacích akcí, lékárnice, lektorka jógy

ude brzy dodáno…