Valachytour 2024 – Běhej Valachy

Valachytour 2024 je minulostí. Populární seriál čtyř závodů byl dnes zakončen běžeckým závodem. Kdo absolvoval celý seriál, tak se postupně postavil na start běžkařského závodu, triatlonu, bike maratonu a závěrečného běhu.

I když mládež dostala posezonní volno, tak někteří překvapili trenéra a postavili se na start. A nepřijeli se jen zúčastnit.☝️ Matyáš Děcký zvítězil ve své kategorii do 12 let, Anička Rozkošná zvítězila v kategorii do 14 let a ve stejné kategorii získala 3. místo Kristýna Švecová. 🥇🥇🥉

Na start závodů dospělých se z našeho klubu postavili Lucka Kalafutová na krátké trati 6km a zvítězila v ženách 40-50 let🥇 Marek Tretera bral celkové 4. místo na dlouhé trati a zvítězil v kategorii 40-50 let🥇, Martin Navařík dokončil jako 14. a v kategorii bral bramboru. 🥔

V celkovém pořadí seriálu Valachytour vybojoval Marek Tretera krásné 2. místo a zopakoval úspěch z roku 2021, kdy se rovněž umístil jako druhý za absolutním vítězem Petrem Štastným. Martin Navařík dokončil celý seriál na 7.pozici.