Triatlonová klání

Naši členové klubu se nevěnují jen běhu, ale v létě se zúčastní pravidelně i několika triatlonů. 🏊‍♀️🚴‍♂️🏃‍♂️👍 V červnu a červenci jsme poměřili síly se soupeři zatím na těchto:

👉Prvním z nich byl start Marka Tretery na terénním triatlonu ŠUTR v podhůří Nízkého Jeseníku. Mezi 108 startujícím vybojoval celkově 3.místo a v kat. stříbro.🥈👏

👉22.6. startoval Radek Škubal na známém MORAVIA MAN – dlouhý triatlon v disciplínách železného může – 3.8km plavání, 180km kolo a 42km běh. V celkovém čase: 12:09:18 dokončil na 13.misté ve své kategorii!👏

👉Ten samý víkend 22.-23.6. probíhal velký triatlonový závod na Bystřičce – VALACHYMAN. V sobotu Xterra a dlouhý triatlon, kterého se zúčastnil Marek Tretera s výsledkem na 4.místě celk, 1. v kategorii M50🥇 a Martin Navařík na 11.místě a 5.v kat.M50.👏

V neděli pak krátký s opakovaným startem Marek Tretera s umístěním na celkově 2.místě🥈 a Lucie Kalafutová na 84.místě, v kat. 10.👏

👉13.7. se pořádal druhý ročník terénního HOBY ČERŤÁK TRIATLON u Nového Jičína. Na mírně upravené trase, zejména v plavání a trochu i v běhu, 400m, 15km a 4km obhájil Marek Tretera zlato z loňska🥇a stal se opět celkovým vítězem závodu.🥇👏

👉Dosud posledním závodem triatlonu byl 27.7. start Martin Navařík na Holešovmanovi, kde na tratích 500m, 19km a 5km běh, obsadil 17. místo! 👏