Únor

  • sobota,  5.2.  .Noční stopa Valachy, výsledky
  • sobota,  5.2.  Innogy Winter run Ostrava, výsledky

Březen

  • Sobota, 5.3. Rohálovská desítka, výsledky
  • sobota, 12.3. Mistrovství Moravy a Slezska v přespolním běhu – Olešná, výsledky
  • sobota, 12.3. Grymovská desítka, výsledky
  • Sobota 19.3. Lesní běh Opatovice, 6km a 12km, výsledky
  • Sobota 26.3. Mistrovství ČR v přespolním běhu – Slavkov u Brna, výsledky
  • čt-ne   31.3 – 3.4  Běžecký kemp Luhačovice, fotogalerie

Duben

  • Neděle, 3.3., Bratislava Maraton, výsledky
  • Sobota, 9.4.  Lašská běžecká liga 2022 – Mořkovský zajíc, 10km, výsledky
  • Sobota, 9.4.   Pardubický půlmaratón, 21km, výsledky
  • Sobota, 9.4.   Masaryk Run Brno, výsledky
  • Sobota, 9.4. Night run Ostrava, výsledky
  • Středa, 13.4.  LBL -Kolem Libotína, 6km, výsledky
  • Středa, 20.4. Pětka na dráze Frýdek Místek, výsledky
  • Pátek, 22.4. Jarní Cross VM, výsledky
  • Sobota, 23.4. Veřovská desítka, 10km, výsledky
  • Středa, 27.4.  LBL – Běh na Červený kámen, výsledky
  • Sobota, 30.4. Vlčovjanská čtyřka-Vlčovice, výsledky
  • Sobota, 30.4. Čarodějnický kros – areál Skalky Nový Jičín, výsledky

Květen

  • Pátek, 6.5. Macurův memoriál Horní Bečva, výsledky
  • Sobota, 6.5. Běh Vítězství, Valašské Meziříčí, výsledky
  • Sobota, 7.5.  LBL – Příborský běh, 10km, výsledky
  • Sobota, 7.5. Běh na Lhoty 15:00, výsledky
  • Neděle, 8.5. Volkswagen Maraton Praha 2022, výsledky
  • Sobota, 14.5. Novojičínský půlmaraton, 21km, výsledky
  • Sobota, 14.5. Běh na Velký Javorník, výsledky
  • Sobota-neděle 14.-15., Vltava run, výsledky
  • Sobota, 21.5. Štramberská desítka, 10km, výsledky
  • Sobota, 21.5. Noční běh Rožnov, výsledky
  • Středa,  25.5.    Vstříc Míru – závod klubu Sportguides, výsledky
  • Sobota, 28.5. Valašský hrb, 10km, 20km, 30km a 50km, výsledky

Červen

  • Středa, 1.6.   LBL – Běh okolo Červeného kamene, 6km, výsledky
  • Pátek, 10.6., Běh za Lidice, výsledky
  • Sobota, 11.6. Bike Valachy Bílá, 20km a 48km, výsledky
  • Sobota, 11.6. Run tour Ostrava, 3, 10km, výsledky
  • Sobota, 11.6. Novojičínská hodinovka – atletický stadion NJ, výsledky
  • Středa, 15.6.  LBL – Běh na rozhlednu Bílá hora, 2 km, výsledky
  • Sobota, 18.6. Mattoni 1/2Maraton Olomouc, výsledky
  • Sobota-neděle, 18.-19.6. Noční přechod Lysá hora-Javorník
  • Středa, 22.6.  Olympijský den – T-mobile běh, 5km, výsledky
  • Pátek, 24.6. Kunovická K5 – 10,3km a 17km, výsledky
  • Sobota, 25.6. Runtour Kopřivnice: Legenda Emil, 5 a 10km, výsledky

Červenec

  • Sobota, 2.7.  LBL – Zátopkova pětka, 5km, výsledky
  • Sobota, 16.7.  7 pohoří – Beskydy, 13km a 21km
  • Sobota, 16.7. Noční dvanáctihodinovka Rusava, výsledky
  • Neděle, 17.7.  Beskydský biatlon, výsledky
  • Sobota, 24.7. Kunovický miniduatlon, výsledky

Srpen

  • Pátek, 5.8. Valachytour – Valachyman – krátký, výsledky 250m, 12km, 3.5km
  • Sobota, 6.8. Valachytour – Valachyman – dlouhý 350m, 16km, 4.5km, výsledky
  • Sobota, 6.8.  Běhej lesy Bílá, 11 a 19km, výsledky
  • Sobota, 6.8. Tylovská dvacítka (12km), výsledky
  • Sobota, 13.8.  LBL – Žoržovy hrby, 3.6-5.4km, výsledek
  • Sobota, 13.8. Hostýnská osma, 5.6 a 68km, výsledky
  • Sobota, 13.8. Valašský orienťák, Horní Bečva, výsledky
  • So-ne    20.–21.8.  Morava run, výsledky
  • Sobota, 20.8., LBL – Běh oborou, 3 a 10km, výsledky
  • Sobota, 20.8. Kelečský triatlon, 300-800m, 23-25.5km, 3-5.7km, výsledky
  • Sobota, 20.8. Rusavská 50tka – kolo, výsledky
  • Sobota, 20.8. Yes!enický půlmaraton, výsledky
  • Sobota, 20.8. Běh na Svatý Hostýn, výsledky
  • Pá-So    26.–27. 8.  Koňská mast B7 , výsledky
  • Středa, 31.8.  LBL – Zátopkova desítka, výsledky

Září

  • Sobota, 3.9., Větřkovický triatlon, výsledky
  • Sobota 3.9. Běh Kněhyňským údolím, výsledky
  • Neděle, 4.9. Frýdlantský duatlon, 4.5km, 19km, 2.5km, výsledky
  • Středa, 7.9., LBL – 3 x 1 km, výsledky
  • Sobota, 10.9. Běh okolo Soliska, 6000m a 9000m, výsledky
  • Sobota, 10.9. Geroy Frýdlant n.O., výsledky
  • Sobota, 17.9. Běh rodným krajem Emila Zátopka, výsledky
  • Sobota, 24.9. Podzimní Rundál Ostrava
  • Neděle, 25.9. Cupitálek, Frýdek Místek 6600m
  • Neděle, 25.9. MČR 10km Praha-Běchovice
  • Středa, 28.9.  Biatlon Svobody
  • Středa, 28.9.  LBL – Běh Novojičínským parkem
  • Pátek, 30.9.   Excalibur race – Noční Helfštýn – OCR závod

Říjen

  • Sobota, 1.10. Běh městem Valašské Meziříčí
  • Sobota, 1.10.  Excalibur race – Hrad Helfštýn – OCR závod
  • Sobota, 1.10. Rožnovský krpál, závod bike
  • Sobota, 1.10. Lázeňsky půlmaraton Luhačovice
  • Sobota, 8.10.  LBL – Rybský trhák
  • Sobota, 8.10. Vokolo Priglu, 14km
  • Neděle, 9.10. Cross Valmez
  • Sobota, 15.10. Třeboňský půl / maraton / 10 KM 2022
  • Sobota 15.10. 1. Československý maraton, (maraton, půlka, 10km) Brumov-Bylnice
  • Neděle, 16.10. Kateřinický trail
  • Sobota, 22.10. Běhej Valachy
  • Sobota, 22.10. Ladermon Trail 
  • Pátek, 28.10. Loučení s oválem – atletický stadion NJ
  • Neděle, 30.10. Pražský maraton ve Stromovce

Listopad

  • Sobota, 5.11., Hornická desítka
  • Sobota, 5.11., Alpicross Nový Jičín
  • Neděle, 13.11., Starobělské Lurdy
  • Čtvrtek, 17.11. LBL – Kolem koupaliště

Prosinec

  • Pátek 22.12. Běh o vánočního kapra – Masarykovo náměstí NJ