Leden

  • sobota,  7.1.  .LC – Frýdlant – Borová – Hradová, výsledky
  • neděle,  15.1.  LC – Visalaje, parkoviště, výsledky
  • sobota, 21.1. LC- Ostravice, železniční přejezd, výsledky
  • úterý, 24.1.  Ostrava Indoor I, atletické závody, výsledky
  • neděle, 29.1. LC – Malenovice, Rajská bouda

Únor

  • sobota,  4.2.  Valachytour – Noční stopa Valachy, závod na lyžích
  • sobota,  4.2.  Innogy Winter run Ostrava, 8km a  4km
  • sobota, 4.2. LC – Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze)
  • neděle, 12.2. Jizerská 50, závod na lyžích
  • neděle, 12.2. LC – Visalaje, parkoviště
  • sobota, 18.2. LC – Frenštát p. R., skokanské můstky – časovka
  • sobota, 25.2. Rohálovská desítka
  • sobota. 25.2. Malenovice, Rajská bouda – finále

Březen

  • neděle, 12.3. Kobeřická 20
  • neděle, 19.3. Jarní desítka Kravaře

Duben 

  • Sobota, 1.4.  Lašská běžecká liga 2022 – Mořkovský zajíc, 10km
  • Sobota, 1.4. Sportissimo 1/2maraton Praha
  • Neděle, 2.4. Bratislava maraton 
  • Středa, 5.4.  LBL -Kolem Libotína, 6km
  • čt-ne   13.– 16.4  Běžecký kemp Luhačovice
  • Sobota, 15.4.   Pardubický půlmaratón, 21km
  • Sobota, 15.4. Runtour Kopřivnice
  • Neděle, 16.4. Bolatická 10/20
  • Sobota, 22.4. Night run Ostrava  
  • Středa, 26.4.  LBL – Běh na Červený kámen
  • Sobota, 29.4. Rohálovská 50 – bike závod
  • Neděle, 30.4. Čarodějnický kros – areál Skalky Nový Jičín

Květen

  • Neděle, 7.5. Volkswagen Maraton Praha 2023
  • Sobota, 13.5. Novojičínský půlmaraton, 21km
  • Sobota, 13.5. Čavisovská 100
  • Sobota, 20.5.  LBL – Příborský běh, 10km
  • Středa,  24.5.   Vstříc Míru – závod klubu Sportguides
  • Sobota, 27.5. Valašský hrb, 10km, 20km, 30km a 50km
  • Sobota, 27.5. LBL Štramberská desítka, 10km
  • Středa, 31.5.   LBL – Běh okolo Červeného kamene, 6km

Červen

  • Sobota, 3.6. Jesenická 60
  • Sobota-neděle 10.6.-11.6. Run Labe run
  • Sobota, 10.6. LBL – Bordovický trail
  • Středa, 14.6.  LBL – Běh na rozhlednu Bílá hora, 2 km
  • Sobota, 17.6. Mattoni 1/2Maraton Olomouc
  • Středa, 21.6.  Olympijský den – T-mobile běh, 5km
  • Sobota, 24.6. Valachyman Bystřička
  • Neděle 25.6. Valachyman Bystřička

Červenec

  • Sobota, 1.7. – BK12 Zlaté hory – extrémní ultratrail
  • Sobota, 8.7.  LBL – Zátopkova pětka, 5km
  • Neděle, 16.7.  Beskydský biatlon

Srpen

  • Sobota, 5.8. Tylovská dvacítka (12km)
  • Sobota, 12.8.  Běhej lesy Bílá, 11 a 19km
  • Sobota, 12.8.  LBL – Žoržovy hrby, 3.6-5.4km
  • Sobota, 12.8. Hostýnská osma, 5.6 a 68km
  • Pá-so    18.–19.8.  Morava run
  • Sobota, 19.8., LBL – Běh oborou, 3 a 10km
  • Sobota, 19.8. Yes!enický půlmaraton
  • Pá-So    25.–26. 8.  Koňská mast B7 

Září

  • Středa, 6.9. LBL – 3 x 1 km
  • Sobota, 9.9. Běh okolo Soliska, 6000m a 9000m
  • Sobota, 9.9. Bike Valachy
  • Neděle, 10.9. Ostrava City marathon
  • Sobota, 16.9. Běh rodným krajem Emila Zátopka
  • Čtvrtek, 28.9.  Biatlon Svobody
  • Čtvrtek, 28.9.  LBL – Běh Novojičínským parkem

Říjen

  • Neděle, 1.10. Košický maraton
  • Sobota, 7.10.  LBL – Rybský trhák
  • Sobota, 22.10. Běhej Valachy

Listopad

  • Sobota, 4.11., Hornická desítka, 
  • Neděle, 13.11., Starobělské Lurdy
  • Pátek, 17.11. LBL – Kolem koupaliště

Prosinec