Dospělí – výhody členství

  • Stanete se členem skvělé party sportovních nadšenců, od „hobby“ atletů až po výkonnostní sportovce.
  • Účast na atletických závodech pořádaných ČAS.
  • Soutěže družstev můžu a žen II. ligy.
  • sleva na pravidelném běžeckém kempu
  • Zvýhodněné nebo nulové startovné na vybraných závodech (Volkswagen Prague Maraton, Vinařský půlmaraton v Pardubicích, Běchovice atd.).
  • členský poplatek – 800kč / kalendářní rok
na startu Běhu rodným krajem Emila Zátopka 2019

Trénink na dráze

Tréninky oddílu pod vedením Mgr. Martina Navaříka probíhají na atletickém hřišti Dany Zátopkové v Rožnově p.Radh. Ulice Letenská http://sportoviste.roznov.cz/

Pro členy klubu je trénink zdarma – je zahrnut v členském příspěvku ( 800kč/kalendářní rok) .
pro nečleny je poplatek za tréninkovou jednotku 60kč.

pro nečleny nabízíme předplatné 300kč / 5 tréninkových jednotek; 500kč / 10 tréninkových jednotek

první trénink je pro nové zájemce zdarma

Platba za členství probíhá bezhotovostně vložením částky na účet

Číslo účtu: 2301509360 / 2010 FIO Bank Variabilní symbol: rodné číslo Poznámka k platbě: Vaše jméno a příjmení

z tréninku na ovále, podzim 2019

V roce 2021 (březen-listopad) tréninky probíhají následovně: Jaro, podzim: pondělí 17:00-18:30; Léto 5.7.-29.8.: pondělí 17:30-18:45

Vzhledem k epidemiologické situaci jsme s tréninky začali později a nyní je prozatím jen pro členy klubu AC Sportguides Rožnov p.R. z.s., abychom plnili platné nařízení pro sport venku. Hned, jak to bude možné, otevřeme tréninky opět veřejnosti.

Sezónu zpravidla zahajujeme běžeckým kempem v Luhačovicích v první polovině března a hned poté začínáme na dráze. Ukončujeme ji většinou posledním rychlostním závodem, což bývá Hornická desítka ve Frýdku v první polovině listopadu, které se rádi účastníme a na kterou pilujeme tempo. Případně se scházíme ještě déle, co nám počasí na dráze dovolí.

Poté přecházíme v zimním období (prosinec-únor) na individuální trénink nebo výběhy ve skupinkách, tzn. běhání objemů – delších tras v nižší intenzitě.

Noví zájemci z řad veřejnosti jsou vítání!

Podmínky pro registraci u ČAS

  1. Vstupní lékařská prohlídka nemusí být u sportovního lékaře, postačí obvodní lékař.  Současně je na vaší zodpovědnosti každý rok absolvovat pravidelnou lékařskou prohlídku.
  2. Přihláška do atletického oddílu: nic neplatíte, je to kvůli naší evidenci, příp. úrazům apod.
  3. Zašleme Vám na e-mail přihlášku atleta, jedná se o prohlášení, které souvisí se zdravotní způsobilostí a souhlasem se zpracováním osobních údajů. Podepsanou přihlášku je potřeba doručit v originále zpět k nám zároveň s poplatkem 100,- v hotovosti.
  4. Provedeme registraci do ČAS, abyste se s námi mohli začít připravovat na závody a srovnávat síly s ostatními 😉

Všechny formuláře (ke stažení v sekci Dokumenty) prosím předejte spolu s dokladem o zaplacení osobně, poštou nebo na e-mail sportguides.roznov@gmail.com. Těšíme se na společné úspěchy a radostné zážitky 🙂 Organizační team AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s